Hogyan lehet feloldani az ECW történetét a WWE Smackdown -ban! vs. RAW 2006

Tartalomjegyzék:

Anonim

Íme, hogyan oldhatja fel az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 Smackdown szezon mód, a választásoktól és a megnyert/elveszett mérkőzéstől függően.

Lépések

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 1. lépés

1. lépés. Ne játssz Big Show, Booker T, Rey Mysterio, Rob Van Dam vagy Spike Dudley szerepében

Ezek a szupersztárok kulcsfontosságú figurák az ECW történetében, ezért nem lesznek jogosultak a játékra, mint az ECW történetben.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 2. lépés

2. lépés Játssz Eddie Guerrero, John Bradshaw Layfield vagy Kurt Angle szerepében, hogy automatikusan feloldja a történetet

Ezek a szupersztárok kulcsfigurák a WrestleMania -val ellentétes úton, és ezért automatikusan jogosultak lesznek a játékra, mint az ECW történetben. Ellenkező esetben az alábbi lépések elmagyarázzák, hogyan oldhatja fel a történetet valaki másként a Smackdown névsorában.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 3. lépés

3. lépés: Egyetért Rob Van Damdal a „Torrie's Contract” (első hét) című részben

John Cena és Rob Van Dam azzal vádolják egymást, hogy lerohanták a Smackdown általános igazgatóját, Theodore Longot. Egyetért Van Dam azon állításaival, hogy Cena védekezően viselkedik.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 4. lépés

4. lépés. Győződjön meg róla, hogy John Cena megnyeri a közbülső és Rob Van Dam közötti játékvezetői mérkőzést

A „Torrie -szerződés” harmadik hetében Torrie Wilson felkéri Önt, hogy legyen a különleges játékvezető Cena és Van Dam mérkőzésén. Győződjön meg róla, hogy Cena nyer.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 5. lépés

Lépés 5. Veszítse el a hármas fenyegetési mérkőzést az ítélet napján

Torrie hármas fenyegetési mérkőzést könyvel el közted, Cena és Van Dam között, és az ítélet napján (a „Torrie -szerződés negyedik hete”), a szerződésével. Legyen Ön az, akit rögzítenek, benyújtanak vagy kizárnak.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 6. lépés

6. Válassza ki partnereként Rob Van Dam -ot

John Bradshaw Layfield 3 a 2 elleni hendikep-mérkőzést könyvel el Ön és az Ön által választott partner (Van Dam vagy Cena) között Orlando Jordan és a Basham Brothers ellen a „Torrie's Contract” ötödik hetében. Válassza partnereként a Van Dam -ot.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 7. lépés

7. Lépés a Booker T és a Kurt Angle ellen

Az „Urning your spot” harmadik hetében Eddie Guerrero tagcsapat -mérkőzést szervez veled és vele, Booker T és Kurt Angle ellen. Vedd el a mérkőzést.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 8. lépés

8. lépés: utasítsa el Eddie Guerrero ajánlatát

A mérkőzés után Eddie felajánlja Önnek a lehetőséget, hogy összeálljon vele, hogy „visszamenjen a csúcsra”, az Undertaker urnája segítségével. Visszautasítja az ajánlatát.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 9. lépés

9. Lépés. Vedd el a létrát Eddie Guerrero ellen

Az „Urning your spot” ötödik hetében megpróbálja megnyerni az Undertaker urnáját Eddie -től egy létramérkőzésen. Vedd el a mérkőzést.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 10. lépés

10. lépés. Válassza ki a hármas fenyegetés -egyezést

A „Ready to Rumble” első hetében Mr. McMahon ajánlatot tesz Önnek, hogy javítsa 15 -ös Royal Rumble számát egy ironman vagy egy tripla fenyegetéses mérkőzésen való részvétellel. Válassza ki a hármas fenyegetési mérkőzést.

Nyisd meg az ECW történetét a WWE Smackdownban! vs. RAW 2006 11. lépés

11. lépés. Nyerd meg a Royal Rumble -t

Tudni fogja, ha feloldotta a történetet a Royal Rumble mérkőzés előtt, mivel a WWE bajnoka Mr. McMahonnal jelentkezik a „Ready to Rumble” harmadik hetében. Ha a bajnok Rob Van Dam, nyerje meg a Royal Rumble mérkőzést az ECW történetének megnyitásához.